Videa z Lotyšska

Lotyšsko je nesmírně zajímavá země, kterou se vám na těchto stránkách snažíme všemi způsoby přiblížit. Články, fotky, mapy jsou sice skvělou pomůckou, ale nestačí zdaleka na všechno. Právě proto jsme pro vás vybrali i pár těch opravdu nejzajímavějších videí. Myslíme si, že právě z videí si uděláte nejlepší představu, o tom jak to v Lotyšsku vypadá, a třeba i pocítíte něco málo ze zdejší atmosféry.

Krásy Lotyšska (délka 2:55) – Velmi pěkná prezentace – slideshow složená ze zajímavých fotek Lotyšska, která vám za zvuku příjemné hudby ukáže to nejzajímavější, co zde můžete spatřit.

 

Dokument o Rize (délka 23:51) – Pěkný cestovatelský dokument o Lotyšsku a hlavně o jeho hlavním městě Rize. V dokumentu se dozvíte nejenom o památkách tohoto města, ale i běžném životě ve městě.

 

Riga bez komentáře (délka 14:52) – Opravdu luxusní a dlouhé video, které vám bez zbytečných komentářů ukáže zajímavá i zcela obyčejná místa v Rize.

 

Lotyšsko v obrazech (délka 5:07) – Pěkné a zajímavé video sestříhané z těch nejhezčích fotek Lotyšska. Rozhodně stojí také za zhlédnutí.

 

Nádherné Lotyšsko (délka 4:46) – Další video slideshow, tentokrát složená z fotek, které balancují na tenké hraně mezi nádherou a naprostou kýčovitostí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist